Wskazówki do
Fantastycznej
Współpracy.  

Inspiracja, jako autonomiczny byt, potrzebuje odpowiednich warunków, aby w ogóle mieć szansę zaistnieć. Spróbujmy je razem wywołać!

Wolność a kreatywność

Najbardziej efektywna współpraca to taka, w której zawierzasz mi działania w obrębie mojej dziedziny (poszukiwanie estetyki, klarowności i  głębi przekazu) i skupiasz energię na Twojej. Jeśli nie kontrolujesz tego, czego nie musisz kontrolować, dajesz mi szansę wykazać się w mojej dziedzinie. 

Potrzeby vs rozwiązania

Jeśli na po prezentacji będziesz niezadowolony_a z rezultatu, zamiast wskazówek dot. zmiany formy (przesuń w prawo, w lewo, powiększ, zmień kolor) wolałabym usłyszeć potrzebę, która za tym stoi (np. potrzeba kontrastu; przejrzystości; prostoty itp.) W ten sposób zostawiasz mi szerokie pole manewru w szukaniu rozwiązań i zwiększasz szansę na skuteczne rozwiązanie problemu.

Zaufanie

Zlecając projekt okazujesz swoje zaufanie. To piękne i bardzo to doceniam.
Jeśli to zaufanie przejawia się również na etapach poszukiwania konceptu i projektowania, praca w służbie dla Twojego biznesu będzie to dla mnie kosmiczną przyjemnością. A przyjemność i lekkość to otwarte wrota dla Inspiracji.

I co, projektujemy?