Łapię sensy.
Nadaję formę Istocie Rzeczy.

czyli O MNIE

W trzeciej osobie o sobie

Zuzanna Magia Suwik

Projektowa multiinstrumentalistka i nomada. W pracy kreatywnej korzysta z zasobów prawej półkuli mózgowej (intuicja, kreatywność, abstrakcyjne myślenie) jak i tych z lewej, wdrażając porządek i logiczne struktury w istotę swoich projektów. Kocha esencjonalne treści i eklektyczną formę graficzną. Jej ulubiona wersja samej siebie to ta tańcząca. Ma dyplom architekta, o czym już nikt nie pamięta. Często płacze bo lubi.

Bo projektowanie to więcej niż niż fotoszopy, ilustratory i wordpressy! czyli

Jak pracuję

Praca projektanta nowych czasów to nie tylko znajomość cyfrowych narzędzi i aplikacje mierzące efektywność. To przede wszystkim kreatywność, receptywność, świadomość własnych talentów, darów i oganiczeń (sic!) a także autentyczność tworzą ogólną wrażliwość, która przekłada się na projekt. Nieodłącznym elementem mojego procesu pracy z Klientami jest refleksja, inspiracja i celebracja, równolegle do researchu, analizy i syntezy powstałych rozwiązań w esencjonalną treść.

Moja praca to także bycie wierną sobie i swoim standardom estetycznym. To wytyczanie nowych ścieżek projektowych i podważanie szablonowego status-quo.

Czujesz, że się dogadamy?

Umów się na bezpłatną, półgodziną konsultację.
Sprawdźmy, co możemy razem wykreować dla Twojego biznesu.